Oferta Wizz Air: Zniżki dla lojalnych klientó

29 Maj 08:53
4925

Członkostwo w klubie zniżkowym Wizz Air (możliwe za pośrednictwem strony wizzair.com) gwarantuje zniżkę w wysokości 10 euro (ok. 40 złotych) na bilet w jedną stronę, który kosztuje powyżej 12,5 euro, zarezerwowany w dowolnym terminie przez rok członkostwa w klubie. Z oferty korzystać może także rodzina lub przyjaciele członków klubu (maksymalnie 9 osób), którzy podróżują tym samym lotem. Mogą oni zyskiwać jeszcze większe oszczędności, dzięki lojalności i częstemu korzystaniu z niskich cen oferowanych przez Wizz Air.

Inauguracja Wizz Discount Club jest realizacją zapowiedzianej wcześniej przez Wizz Air oferty specjalnej i przyjaznej dla rodzin. Jest to ulepszona oferta “Exclusive Club”, w ramach którego linie oceniały potrzeby i preferencje klientów odnośnie ofert dyskontowych. Około 20% pasażerów Wizz Air stanowią osoby podróżujące w interesach, które korzystają z opcji dodatkowej przestrzeni na nogi, rezerwacji miejsc (gwarantowane miejsce w pierwszych dwóch rzędach samolotu) i możliwości elastycznej rezerwacji (Wizz Flex). Wprowadzając ofertę Wizz Discount Club linie spodziewają się większego zainteresowania ich lotami wśród podróżujących rodzin, dbających o swój budżet. Członkostwo w Wizz Discount Club jest ważne przez rok, po uiszczeniu jednorazowej opłaty 29.99 euro (ok. 120 złotych). Z przywilejów członkowskich może korzystać także 9 osób podróżujących z członkiem klubu, bez żadnych dodatkowych opłat (korzystając z biletu na ten sam lot).

W tym tygodniu Wizz Air wprowadza także możliwość wcześniejszej odprawy on-line, dzięki której pasażerowie będą mogli dokonywać odprawy przez Internet na wizzair.com już dwa tygodnie przed planowaną datą odlotu.

Daniel de Carvalho, Corporate Communications Manager w Wizz Air, powiedział: – Wizz Air przewozi ponad milion pasażerów miesięcznie, z czego duża część podróżuje z przyjaciółmi lub rodziną. Dlatego też przygotowaliśmy dla nich specjalną ofertę – Wizz Discount Club. Członkowie klubu mają gwarancję zniżek przy każdej dokonywanej rezerwacji, płacąc za lot powyżej 12,5 euro (ok. 50 złotych). Oznacza to, że 5-osobowa rodzina, podróżująca razem, może w łatwy sposób zaoszczędzić 50 euro (ok. 200 złotych) na locie w jedną stronę na najbardziej popularnych i już i tak tanich trasach Wizz Air. Po sugestiach naszych klientów, przedłużamy także czas na odprawę on-line z 7 do 14 dni przed odlotem. Zmiana ta z pewnością zwiększy komfort pasażerów, decydujących się na odprawę on-line, którzy mogą zrobić to nie wychodząc nawet z domu. Odprawa możliwa jest zarówno na loty wychodzące jak i przychodzące. Oczekujemy, że wprowadzone przez nas ulepszenia i nowa przyjazna klientom oferta staną się popularne wśród naszych pasażerów. Świętujemy nową ofertę Wizz Doscount Club, wprowadzając zniżki na loty w jedną stronę już od 40 złotych – loty dostępne na wizzair.com.

* na wszystkie loty w cenie powyżej 12.50 euro, oprócz lotów obsługiwanych przez Wizz Air na Ukrainie

** cena biletu w jedną stronę zawiera podatki i maksymalne opłaty rezerwacyjne

(Informacja prasowa)

Zródło: www.google.com

Ostatnio na forum

baner 270
baner 470
baner 270
baner 370